PAS termínová listina

zdroj: pas-atletika.cz

 

Únor

  1. 2.             3. VZ žactva                                                                        Stromovka

 4. – 5. 2.      Přebor Prahy M + Ž + mládežnických kategorií                               Stromovka

 10. 2.           V. VZ PAS                                                                                Strahov

 10. – 12. 2.   MČR v halových vícebojích                                                          Stromovka

 15. 2.           4. VZ žactva                                                                             Stromovka

 18. – 19. 2.   MČR mládežnických kategorií                                                                Ostrava

 18. 2.           VI. VZ PAS                                                                              Stromovka

 19. 2.           Přebor Prahy mladšího žactva                                                      Stromovka

 21. 2.           Zimní Pražská tyčka                                                                   OC Zličín

 22. – 23. 2.   Přebor Prahy staršího žactva                                                                Strahov

 25. – 26. 2.   MČR mužů a žen                                                                       Stromovka

  

Březen

 4. – 5. 3.      MČR staršího žactva                                                                  Stromovka

 18. 3.           Meziměstské utkání mladšího žactva                                             Bratislava

 Bratislava-Ostrava-Brno-Praha                 

  

Květen

9. 5.                       I. kolo Poháru mládeže

11. 5.                     kvalifikační závod na LODM

13. 5.                     1. kolo extraligy, I. a II. ligy

16. 5.                     1. kolo Přeboru Prahy mužů a žen

17. 5.                     I. kolo kvalifikace staršího žactva

18. 5.                     I. kolo dvojboje mladšího žactva

19. – 20. 5.          Přebor Prahy juniorek, juniorů, dorostenek a dorostenců

21. 5.                     Evropský pohár v chůzi                                                                               Poděbrady

23. 5.                     Memoriál Ludvíka Daňka                                                                            Turnov

23. 5.                     krajské finále Poháru rozhlasu

26. – 27. 5.          Přebor Prahy mužů a žen OPEN                                                                              Juliska

26. – 28. 5.          MČR ve vícebojích                                                                                        Olomouc                                                     

30. 5.                     Praga Academika                                                                                           Praha

31. 5.                     2. kolo kvalifikace staršího žactva

 

Červen

1. 6.                       II. kolo dvojboje mladšího žactva

3. 6.                       2. kolo I. a II. ligy

5. 6.                       Memoriál Josefa Odložila                                                                           Juliska

6. 6.                       celostátní finále Poháru rozhlasu                                                            Kladno

6. 6.                       2. kolo Přeboru Prahy mužů a žen

7. - 8.                     Přebor Prahy mladšího žactva                                                                  Kotlářka

10. – 11. 6.          MČR mužů a žen                                                                                            Třinec

13. 6.                     II. kolo Poháru mládeže

14. – 15. 6.          Přebor Prahy staršího žactva                                                                    Děkanka

16. 6.                     MU do 17let                                                                                                    HUN

17. – 18. 6.          TNT Fortuna meeting                                                                                  Kladno

20. 6.                     III. kolo dvojboje mladšího žactva

21. 6.                     3. kolo kvalifikace staršího žactva           

21. 6.                     Pražská tyčka                                                                                                  Václavské nám.

24. – 25. 6.          MČR dorosteneckých a juniorských kategorií                                    Jablonec nad Nisou

24. – 25. 6.          Mistrovství Evropy družstev                                                                     Lille

24. – 29. 6.          Olympiáda dětí a mládeže                                                                         Brno

28. 6.                     Zlatá tretra Evropy                                                                                        Ostrava

29. 6.                     3. kolo Přeboru Prahy mužů a žen

 

Červenec

1.       – 2. 7.   Mistrovství Evropy družstev ve vícebojích

1. 7.                       3. kolo I. a II. ligy

2. 7.                       2. kolo extraligy

8. 7.                       MU do 19let                                                                                                    SVK

12. – 16. 7.          MS do 17let                                                                                                     Nairobi

13. – 16. 7.          ME do 22let                                                                                                     Bydgoszcz

20. – 13. 7.          ME do 19let                                                                                                     Grosseto

22. – 30. 7.          EYOF                                                                                                                   Gyor

26. 7.                     Velká cena Tábora                                                                                        Tábor

29. 7.                     Velká cena Nového Města nad Metují                                                 Nové Město n/Met

 

Srpen

4. – 13. 8.            MS mužů a žen                                                                                               Londýn

20. – 25. 8.          Světová Univerziáda                                                                                    Taipei

22. 8.                     Mladá Evropa                                                                                                  Jablonec nad Nisou

22. 8.                     1. kolo Přeboru Prahy mládežnických kategorií

26. 8.                     4. kolo I. a II. ligy

29. 8.                     2. kolo Přeboru Prahy mládežnických kategorií

30. 8.                     1. A Finále staršího žactva

 

Září

2.       – 3. 9.   MČR do 22let                                                                                                  Eden

5. 9.                       4. kolo Přeboru Prahy mužů a žen

6. 9.                       2. A finále staršího žactva a finále B staršího žactva

10. 9.                     MČR družstev                                                                                                 Plzeň

14. 9.                     semifinále PP mladšího žactva

16. 9.                     Mistrovství Čech družstev žactva, dorostu a juniorských kat.

21. 9.                     finále PP mladšího žactva

23. – 24. 9.          MČR žactva                                                                                                      Břeclav

28. 9.                     MČR družstev dorosteneckých a juniorských kat.

28. 9.                     Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích                                      Děkanka

30. 9.                     MU do 15let                                                                                                    CRO

30. 9. – 1. 10.     Přebor Prahy staršího žactva, mládežnických kat., mužů a žen  Eden

                               ve vícebojích

 

Říjen

7. 10.                     MČR družstev žactva

 

 

 

 

PartneřiASK Slavia Praha
Důležité odkazyČeský atletický svazIAAFEuropean AtleticsEuropean Atletics