PAS termínová listina

zdroj: pas-atletika.cz

 

 


PRAŽSKÁ TERMÍNOVÁ LISTINA 2018
(bez veřejných závodů)
(schválena výborem PAS dne 8. ledna 2018 a upravena výborem PAS dne 5. února 2018)

* * * * *
DRÁHA, BĚHY MIMO DRÁHU, CHŮZE

 

 

Duben
4. I. kolo MPD mladšího žactva, přespolní běh skupina D Vítkov -Jeseniova
7. Mistrovství ČR v chůzi na 20 km mužů a žen Poděbrady
    Mezistátní utkání ČR-Francie-Irsko-Itálie-Litva- Poděbrady
    Maďarsko-Slovensko v chůzi na 20 km mužů
    a žen a 10 km juniorů a juniorek
    Mítink EA v chůzi-Poděbrady Walking 2018 Poděbrady
    Sportisimo půlmaraton Praha 2018 Praha
11. I. kolo MPD mladšího žactva, přespolní běh skupiny C - Aktis
14. Mistrovství ČR v půlmaratonu mužů a žen Pardubice
10 km chůze pro 2. kolo I. ligy mužů Milovice
10 km chůze pro 2. kolo II. ligy mužů Milovice
18. VZ PAS žactva Praha – Vinohrady
21. MORENDA KOOPERATIVA MÍTING (15 let) Brno
23. VZ PAS žactva a mladšího žactva Praha - Jeseniova
28. Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek Brno
      v běhu na 10000 m
30. VZ – Kladivo na Čarodějnice Praha - Vinohrady

Květen
2. VZ PAS žactva Praha - Vinohrady
5.-6. MISTROVSTVÍ SVĚTA DRUŽSTEV V CHŮZI TAICANG
6. Mistrovství ČR v maratonu mužů a žen Praha
9. I. kolo Pražského poháru mládeže Praha

11. PŘEBOR PRAHY V HODU KLADIVEM VŠECH
      KATEGORIÍ PRAHA
12.-13. PŘEBOR PRAHY MUŽŮ A ŽEN – OPEN PRAHA
15. II. kolo MPD mladšího žactva, dvojboje skupina A, B Praha
16. I. kolo kvalifikace MPD žactva Praha
17. II. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina C, D Praha
18. I. kolo MPD mužů a žen
     VZ žactva Praha - Vinohrady
19. EVROPSKÝ POHÁR V BĚHU NA 10000 M LONDÝN
      1. kolo extraligy mužů a žen Praha
      1. kolo I. ligy mužů a žen Podle vylosování
      1. kolo II. ligy mužů a žen Podle vylosování
      Mattoni půlmaraton Karlovy Vary 2018 Karlovy Vary
22. II. kolo Pražského poháru mládeže Praha
24. II. kolo MPD mužů a žen Praha
25.-26. PŘEBOR PRAHY JUNIORSKÉ A DOROSTENECKÉ PRAHA
           KATEGORIE
26. Kvalifikační závod na mistrovství Evropy v běhu Zadov
      do vrchu
26.-27. Evropský pohár mistrovských klubů mužů a žen, sk. B Tampere
27. 10 km chůze pro 3. kolo I. ligy mužů, sk. C Praha
      10 km chůze pro 3. kolo II. ligy mužů, sk. A, B, D, E Praha
29. II. kolo kvalifikace MPD žactva Praha
      MEMORIÁL LUDVÍKA DAŇKA Turnov
30. III. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina C, D Praha
31. III. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina A, B Praha

Červen
1.-3. Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, Kolín
        dorostenek, starších žáků, starších žákyň,
        mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích
2. Mattoni půlmaraton České Budějovice 2018 České Budějovice
4. Mítink EA – Memoriál Josefa Odložila Praha
5.-6. PŘEBOR PRAHY MLADŠÍHO ŽACTVA Praha
7. Praga Academica Praha -Strahov
9. Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko Slovinsko
    dorostenců a dorostenek
2. kolo I. ligy mužů a žen Podle vylosování
2. kolo II. ligy mužů a žen Podle vylosování
10. 10 km chůze pro 3. kolo I. ligy mužů, sk. A, B Zeleneč
10 km chůze pro 3. kolo II. ligy mužů, sk. C Zeleneč
10.- 11. PŘEBOR PRAHY ŽACTVA PRAHA
13. Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava Ostrava
13.-14. O2 Pražská štafeta 2018 Praha
14.06.-15.07. MISTROVSTVÍ SVĚTA VE FOTBALE RUSKO
16. Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Polsko-Slovensko- ČR
      Slovinsko juniorů a juniorek
16.-17. Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting Kladno
17. Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších Jihlava
      žákyň
18. I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Praha
19. III. kolo kvalifikace MPD žactva Praha
20. IV. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina A, B Praha
20. PRAŽSKÁ TYČKA Praha
21. IV. kolo MPD mladšího žactva dvojboje Skupina C, D Praha
23. Mattoni půlmaraton Olomouc Olomouc
23.-24. Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců Praha
            a dorostenek na dráze
24. Mistrovství světa v horském maratonu Karpacz
28. III. kolo MPD mužů a žen Praha
29. VZ v hodu diskem a kladivem všech kategoríí
30. 2. kolo extraligy mužů a žen Ostrava
      3. kolo I. ligy mužů a žen Podle vylosování
      3. kolo II. ligy mužů a žen Podle vylosování

Červenec
1. MISTROVSTVÍ EVROPY V BĚHU DO VRCHU SKOPJE
5.-8. MISTROVSTVÍ EVROPY DO 17 LET GYÖR
8. Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Polsko-Slovinsko Jelenia Gora
    mužů a žen do 22 let
10.-15. MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ TAMPERE
14. 10000 m chůze pro 4. kolo I. ligy mužů, sk. A, B Nové Město nad Metují
      10000 m chůze pro 4. kolo II. ligy mužů, sk. A, B, C Nové Město nad Metují
18. VELKÁ CENA TÁBORA Tábor
21. VELKÁ CENA NOVÉHO MĚSTA NAD METUJÍ Nové Město nad Metují
28.-29. Mistrovství ČR mužů a žen na dráze Kladno
           Mezistátní utkání ČR-Estonsko-Francie-Itálie- Aubagne
           Španělsko-Švýcarsko mužů a žen do 22 let,
           juniorů a juniorek ve vícebojích

Srpen
4. Mistrovství ČR v běhu do vrchu mužů, žen, juniorů Bělá pod Pradědem-
    a juniorek -Šerák
    Kvalifikační závod na mistrovství světa v běhu do vrchu Bělá pod Pradědem
    -Šerák
7.-12. MISTROVSTVÍ EVROPY BERLÍN
11. 10 km chůze pro 4. kolo I. ligy mužů, sk. C Přerov
10 km chůze pro 4. kolo II. ligy mužů, sk. D, E Přerov
21. MLADÁ EVROPA (22 let) Jablonec nad Nisou
25. 4. kolo I. ligy mužů a žen Podle vylosování
      4. kolo II. ligy mužů a žen Podle vylosování
26. Mistrovství ČR družstev mužů a žen Uherské Hradiště
21. II. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Praha
30. I. kolo finále A, B MPD staršího žactva Praha

Září
1.-2. Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze Ostrava
3. VZ PAS mladšího žactva Praha - Jeseniova
5. II. kolo finále A, B a finále C MPD žactva Praha
6. III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Praha
8. Birell Grand Prix Praha 2018 Praha
8.-9. IAAF KONTINENTÁLNÍ POHÁR
11. Semifinále MPD mladšího žactva skupina 1 a 2 Praha
12. IV. kolo MPD mužů a žen Praha
13. Semifinále MPD mladšího žactva skupina 3 a 4 Praha
15. MISTROVSTVÍ SVĚTA V BĚHU DO VRCHU ANDORRA
      Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek Kolín
      Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek České Budějovice
      Mistrovství Čech družstev žáků a žákyň Podle vylosování
      Mistrovství Moravy a Slezska družstev žáků a žákyň Podle vylosování
      Mattoni půlmaraton Ústí nad Labem 2018 Ústí nad Labem
      Evropský pohár mistrovských klubů juniorů a juniorek, ?
16. Baráž o postup do extraligy mužů a žen Podle vylosování
      Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách Podle vylosování
      Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě Podle vylosování
      a ve Slezsku
18. Finále A, B, C, MPD mladšího žactva Praha
22.-23. Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze Jablonec nad Nisou
28. PĚBOR PRAHY VE VÍCEBOJI MLADŠÍHO ŽACTVA PRAHA
28. Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek Praha
      Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek Opava
29. Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Maďarsko
      Slovinsko žáků a žákyň
      Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách Podle vylosování
29.-30. PŘEBOR PRAHY STARŠÍ HO ŽACTVA, PRAHA
           VE VÍCEBOJÍCH A PŘEBOR PRAHY V CHŮZI NA
           DRÁZE JUNIORŮ, JUNIOREK, DOROSTENCŮ, DOROSTENEK
30. Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů Běchovice-Praha
      a juniorek

Říjen
6. Mistrovství ČR v chůzi na 50 km mužů Praha
    Mistrovství ČR družstev žáků a žákyň Olomouc
6.-7. PŘEBOR PRAHY VE VÍCEBOJÍCH MUŽŮ, ŽEN, PRAHA
        JUNIORŮ, JUNIOREK
11.-17. LETNÍ OLYMPIJSKÉ HRY MLÁDEŽE BUENOS AIRES

Listopad
10. PŘEBOR PRAHY V PŘESPOLNÍM BĚHU VŠECH PRAHA KATEGORIÍ
24. Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů Kostelec-Alfrédov
      a juniorek

Prosinec
9. MISTROVSTVÍ EVROPY V PŘESPOLNÍM BĚHU TILBURG

* * * * *

ŠKOLNÍ SOUTĚŽE

Duben
16.04-04.05 Okresní kola Štafetového poháru 2018

Květen
7.-15. Krajská kola Štafetového poháru 2018
24. Celostátní finále Štafetového poháru 2018 Kolín

Červen
12. Celostátní finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou Olomouc

 

 

PartneřiASK Slavia Praha
Důležité odkazyČeský atletický svazIAAFEuropean AtleticsEuropean Atletics