ČAS termínová listina

zdroj: atletika.cz

TERMÍNOVÁ LISTINA 2018
(schválená předsednictvem ČAS 17. října 2017, stav k 28. únoru 2018)

 

ČERVEN

1.-3. Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, Kolín
        dorostenek, starších žáků, starších žákyň,
        mladších žáků a mladších žákyň
        ve vícebojích
2. Mattoni půlmaraton České Budějovice 2018 České Budějovice
4. Mítink EA-Memoriál Josefa Odložila Praha
9. Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko Slovinsko
    dorostenců a dorostenek
2. kolo I. ligy mužů a žen Podle vylosování
2. kolo II. ligy mužů a žen Podle vylosování
10. 10 km chůze pro 3. kolo I. ligy mužů, sk. A, B Zeleneč
      10 km chůze pro 3. kolo II. ligy mužů, sk. C Zeleneč
13. Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava Ostrava
13.-14. O2 Pražská štafeta 2018 Praha
16. Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Polsko-Slovensko- Vyškov
      Slovinsko juniorů a juniorek
16.-17. Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích Kladno
17. Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších Jihlava
      žákyň
23. Mattoni půlmaraton Olomouc 2018 Olomouc
23.-24. Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců Praha
           a dorostenek na dráze
24. Mistrovství světa v horském maratonu Karpacz
30. 2. kolo extraligy mužů a žen Ostrava
     3. kolo I. ligy mužů a žen Podle vylosování
     3. kolo II. ligy mužů a žen Podle vylosování


MISTROVSTVÍ MORAVY A SLEZSKA,
KRAJSKÁ MISTROVSTVÍ, KRAJSKÉ PŘEBORY
2. Mistrovství MaS starších žáků a starších žákyň na dráze Brno
    Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších Stříbro
    žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň
    na dráze
    Přebor Libereckého kraje mužů a žen na dráze Jablonec nad Nisou
3. Přebor Libereckého kraje starších žáků a starších žákyň Mladá Boleslav
    na dráze
5.-6. Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň na dráze Praha
10. Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších Vlašim
      žákyň na dráze
      Přebor Pardubického kraje starších žáků, starších žákyň, Svitavy
     mladších žáků a mladších žákyň na dráze
10.-11. Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň na dráze Praha
16. Přebor Libereckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců Liberec
      a dorostenek na dráze
     Přebor Ústeckého kraje mužů a žen na dráze Děčín
     Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů Ústí nad Orlicí
     a žen na dráze
     Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, Jihlava
     dorostenců a dorostenek na dráze
17. Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců Ostrava
      a dorostenek na dráze
     Přebor Libereckého kraje mladších žáků a mladších Jičín
     na dráze
     Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, Ostrava
     juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze
21. Přebor Královéhradeckého kraje mladších žáků a mladšíchHradec Králové
      žákyň na dráze (3. část)
23. Mistrovství Plzeňského kraje mladších žáků a mladších Stříbro
      žákyň ve vícebojích
      Přebor Ústeckého kraje mladších žáků a mladších žákyň Bílina
      na dráze
      Přebor Královéhradeckého kraje starších žáků a starších Trutnov
      žákyň na dráze (3. část)


TRADIČNÍ ZÁVODY
5. 3. sokolské úterý Opava
12. 4. sokolské úterý Opava
16. Děčínská míle Děčín
16.-17. Mezinárodní vícebojařský mítink Kladno
18. Veřejné závody PAS Praha
19. 5. sokolské úterý Opava
20. Pražská tyčka 2018 Praha
23. Přebory Orla Vyškov
27. Praga Academica 2018 Praha
     Malečkův memoriál Vyškov

ŠKOLNÍ SOUTĚŽE
12. Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou Olomouc
      ZÁVODY VETERÁNŮ
2. Mistrovství světa v běhu do vrchu Železniki
23. Mistrovství ČR na dráze Rumburk


MÍTINKY IAAF, MÍTINKY EA, MEZINÁRODNÍ MÍTINKY
1. Mítink EA Andújar
3. Mítink IAAF Hengelo
4. Mítink EA-Memoriál Josefa Odložila Praha
5. Mítink IAAF Turku
7. Mítink Diamantové ligy IAAF Oslo
8. Mítink EA Huelva
    Mítink EA Chorzow
10. Mítink Diamantové ligy IAAF Stockholm
13. Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava Ostrava
     Mítink EA Montreuil-sous-Bois
16. Mítink EA Marseille
16.-17. Mítink IAAF ve vícebojích Ratingen
23. Mítink IAAF Madrid
23.-24. Mezinárodní mítink (do 19 let) Mannheim
26. Mítink EA Kodaň
27. Mítink EA Nancy
28. Mítink EA Sollentuna
30. Mítink Diamantové ligy IAAF Paříž

ČERVENEC


1. MISTROVSTVÍ EVROPY V BĚHU DO VRCHU SKOPJE
5.-8. MISTROVSTVÍ EVROPY DO 17 LET GYÖR
8. Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Polsko-Slovinsko Jelenia Gora
    mužů a žen do 22 let
10.-15. MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ TAMPERE
14. 10000 m chůze pro 4. kolo I. ligy mužů, sk. A, B Nové Město nad Metují
      10000 m chůze pro 4. kolo II. ligy mužů, sk. A, B, C Nové Město nad Metují
28.-29. Mistrovství ČR mužů a žen na dráze Kladno
           Mezistátní utkání ČR-Estonsko-Francie-Itálie- Aubagne
           Španělsko-Švýcarsko mužů a žen do 22 let,
           juniorů a juniorek ve vícebojích

MISTROVSTVÍ MORAVY A SLEZSKA,
KRAJSKÁ MISTROVSTVÍ, KRAJSKÉ PŘEBORY
28. Mistrovství MaS v běhu do vrchu mužů, žen, juniorů Krásná-Lysá hora
      a juniorek


TRADIČNÍ ZÁVODY
10. Grand Prix Ústí nad Labem Ústí nad Labem
14. Kladno hází a Kladenské memoriály Kladno
14.-15. Cena Pacova ve vícebojích Pacov
18. Velká cena Tábora Tábor
21. Velká cena Nového Města nad Metují Nové Město nad Metují
      Vyškovská 12 Vyškov


ZÁVODY VETERÁNŮ
27.-29. Masters Europa Lovosice 2018 Lovosice


MÍTINKY IAAF, MÍTINKY EA, MEZINÁRODNÍ MÍTINKY
1.-2. Mítink EA Székesfehérvár
5. Mítink Diamantové ligy IAAF Lausanne
8. Mítink IAAF Bragança Paulista
9. Premium mítink EA Luzern
13. Mítink Diamantové ligy IAAF Rabat
17. Mítink EA Sotteville-lès-Rouen
18. Mítink EA Lutych
20. Mítink Diamantové ligy IAAF Monaco
21. Mítink EA Heusden-Zolder
21.-22. Mítink Diamantové ligy IAAF Londýn
25. Mítink EA Karlstad

SRPEN


4. Mistrovství ČR v běhu do vrchu mužů, žen, juniorů Bělá pod Pradědema
    juniorek -Šerák
    Kvalifikační závod na mistrovství světa v běhu do vrchu Bělá pod Pradědem
    -Šerák
7.-12. MISTROVSTVÍ EVROPY BERLÍN
11. 10 km chůze pro 4. kolo I. ligy mužů, sk. C Přerov
      10 km chůze pro 4. kolo II. ligy mužů, sk. D, E Přerov
25. 4. kolo I. ligy mužů a žen Podle vylosování
4. kolo II. ligy mužů a žen Podle vylosování
26. Mistrovství ČR družstev mužů a žen Uherské Hradiště


MISTROVSTVÍ MORAVY A SLEZSKA,
KRAJSKÁ MISTROVSTVÍ, KRAJSKÉ PŘEBORY
22. Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, Olomouc
     dorostenců a dorostenek na dráze


TRADIČNÍ ZÁVODY
7. 6. sokolské úterý Opava
11. Velká cena ČEZ Louny
11.-12. T.Kop Cup Praha
18. Bílinská půlka Bílina
     Chodská patnáctistovka, memoriál Ivana Kitzbergera Domažlice
     v běhu na 100 m a cena Jana Mazance v běhu
     na 300 m
     Mladá Evropa 2018 (do 19 let) Jablonec nad Nisou
     Velká cena Sokola Opava Opava
     Cena města Pacova v hodu diskem a BANES mítink Pacov
     s memoriály Zlín 2018 Zlín
22. 1. atletická středa v Houštce Stará Boleslav
24. Večerní závody Děčín
28. 7. sokolské úterý Opava
29. 2. atletická středa v Houštce Stará Boleslav

TRADIČNÍ ZÁVODY
7. 6. sokolské úterý Opava
11. Velká cena ČEZ Louny
11.-12. T.Kop Cup Praha
18. Bílinská půlka Bílina
      Chodská patnáctistovka, memoriál Ivana Kitzbergera Domažlice
      v běhu na 100 m a cena Jana Mazance v běhu
      na 300 m
      Mladá Evropa 2018 (do 19 let) Jablonec nad Nisou
      Velká cena Sokola Opava Opava
      Cena města Pacova v hodu diskem a BANES mítink Pacov
      s memoriály Zlín 2018 Zlín
22. 1. atletická středa v Houštce Stará Boleslav
24. Večerní závody Děčín
28. 7. sokolské úterý Opava
29. 2. atletická středa v Houštce Stará Boleslav

ZÁVODY VETERÁNŮ
18. Mistrovství ČR v běhu do vrchu Bystřice pod Hostýnem
25. Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Rakousko Varaždin
      Slovinsko-Švýcarsko


MÍTINKY IAAF, MÍTINKY EA, MEZINÁRODNÍ MÍTINKY
18. Mítink Diamantové ligy IAAF Birmingham
      Mítink EA Göteborg
22. Mítink EA Chorzów
24. Premium mítink EA Rovereto
30. Mítink Diamantové ligy IAAF Curych
31. Mítink Diamantové ligy IAAF Brusel

ZÁŘÍ
1.-2. Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze Ostrava
8. Birell Grand Prix Praha 2018 Praha
8.-9. IAAF KONTINENTÁLNÍ POHÁR OSTRAVA
15. MISTROVSTVÍ SVĚTA V BĚHU DO VRCHU ANDORRA
      Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek Hradec Králové
      Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek Jablonec nad Nisou
      Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň Podle vylosování
      Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků Olomouc
      a starších žákyň
      Mattoni půlmaraton Ústí nad Labem 2018 Ústí nad Labem
      Evropský pohár mistrovských klubů juniorů a juniorek, Castellon
      sk. A
16. Baráž o postup do extraligy mužů a žen Podle vylosování
      Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách Podle vylosování
      Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě Podle vylosování
      a ve Slezsku
22. Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách Plzeň
22.-23. Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze Jablonec nad Nisou
28. Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek Praha
      Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek Opava
29. Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Maďarsko
      Slovinsko žáků a žákyň
30. Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů Běchovice-Praha
      a juniorek


MISTROVSTVÍ MORAVY A SLEZSKA,
KRAJSKÁ MISTROVSTVÍ, KRAJSKÉ PŘEBORY
1. Přebor Královéhradeckého kraje starších žáků a starších Nová Paka
    žákyň na dráze (4. část)
2. Přebor kraje Vysočina starších žáků, starších žákyň, Třebíč
    mladších žáků a mladších žákyň na dráze
12. Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň Šumperk
      na dráze
15. Přebor Královéhradeckého kraje mladších žáků a mladšíchJaroměř
      žákyň na dráze (4. část)
19. Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších Prostějov
      žákyň na dráze
22. Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň Veselí nad Lužnicí
      ve vícebojích
23. Mistrovství MaS v maratonu mužů a žen Ostrava
28. Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň Praha
      ve vícebojích
29.-30. Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň ve vícebojích Praha
30. Mistrovství MaS mladších žáků a mladších žákyň Blansko
      na dráze


TRADIČNÍ ZÁVODY
1. Velká cena Čelákovic v hodinovce Stará Boleslav
2. Chůze ve Vyškově Vyškov
5. 3. atletická středa v Houštce Stará Boleslav
8. Antošova míle a memoriál Jardy Pelikána ve sprinterském Hodonín
    trojboji
    Atletický mítink Vyškovská míle a Velká cena města Vyškov
    Vyškova ve skoku do výšky a hodu kladivem
10. Veřejné závody PAS Praha
12. Veřejné závody PAS Praha
      4. atletická středa v Houštce Stará Boleslav
15. Memoriál Vlastimila Koči ve vrhu koulí Děčín
18. Veřejné závody PAS Praha
19. Slezanská hodinovka Frýdek-Místek
27. Velká cena Chebu Cheb
29. Vrhačský trojboj Humpolec
30. Stominutový desetiboj Brno


ŠKOLNÍ SOUTĚŽE
3.-18. Okresní kola Středoškolského atletického poháru 2018
2409-0210 Krajská finále Středoškolského atletického poháru 2018


ZÁVODY ULTRAMARATONCŮ
8. Mistrovství světa v běhu na 100 km Sveti Martin na Muri


ZÁVODY VETERÁNŮ
4.-16. Mistrovství světa Málaga
15. Mistrovství ČR v maratonu Kladno


MÍTINKY IAAF, MÍTINKY EA, MEZINÁRODNÍ MÍTINKY

2. Mítink IAAF Berlín
    Mítink EA Padova
3.-4. Mítink IAAF Záhřeb
15.-16. Mítink IAAF ve vícebojích Talence

ŘÍJEN

6. Mistrovství ČR v chůzi na 50 km mužů Praha
    Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň Olomouc
11.-17. LETNÍ OLYMPIJSKÉ HRY MLÁDEŽE BUENOS AIRES


MISTROVSTVÍ MORAVY A SLEZSKA,
KRAJSKÁ MISTROVSTVÍ, KRAJSKÉ PŘEBORY
6.-7. Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců Praha
        a dorostenek ve vícebojích
10. Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších Přerov
      žákyň ve vícebojích
14. Mistrovství MaS v silničním běhu mužů a žen Havířov


TRADIČNÍ ZÁVODY
3. Veřejné závody PAS Praha
6. Děčínská hodinovka Děčín
    Veřejné závody PAS Praha
12. AHA tyčka Vyškov
17. Frýdecká míle Frýdek-Místek


ŠKOLNÍ SOUTĚŽE
9. Republikové finále Středoškolského atletického poháru 2018


ZÁVODY VETERÁNŮ
6. Mistrovství ČR v chůzi Praha
    Mistrovství ČR v klasickém pětiboji Praha
14. Mistrovství ČR v přespolním běhu Rudice

LISTOPAD

24. Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů Kostelec-Alfrédov
      a juniorek

MISTROVSTVÍ MORAVY A SLEZSKA,
KRAJSKÁ MISTROVSTVÍ, KRAJSKÉ PŘEBORY
11. Mistrovství MaS v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, Ostrava
      juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších
      žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

TRADIČNÍ ZÁVODY
17. Velká cena 17. listopadu v běhu na 5000 m Děčín


PROSINEC


9. MISTROVSTVÍ EVROPY V PŘESPOLNÍM BĚHU TILBURG
    Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších Podle vylosování
    žákyň

 

PartneřiASK Slavia Praha
Důležité odkazyČeský atletický svazIAAFEuropean Atletics